11. Inne

Czy wiesz, że w naszej firmie oprócz różnego rodzaju opakowań papierowych, foliowych, plastikowych i kartonowych możesz również zamówić innego rodzaju produkty takie jak dozowniki do mydła, maseczki ochronne, czepki ochronne? Tego rodzaju produkty są przydatne nie tylko w miejscach użyteczności publicznej, ale również w domach i biurach. Zapewnią Ci i Twoim pracownikom właściwą ochronę i ułatwią dbanie o porządek w dowolnej przestrzeni. Wszelkie niezbędne akcesoria do sprzątania w dobrych cenach, które znajdziesz u nas – pomogą Ci utrzymać każde pomieszczenie w czystości. Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, by ułatwić Ci sprzątanie i przygotowanie do różnego rodzaju przyjęć.

Szeroki wybór przydatnych artykułów na różne okazje w jednym miejscu dla Twojej wygody!

Ułatwiamy naszym klientom przygotowanie się do różnego rodzaju imprez i dlatego w naszej ofercie czeka na Ciebie fontanna czekoladowa, a także sztućce, wykałaczki, patyczki do szaszłyków, słomki, obrusy i worki.

U nas znajdziesz również różnego rodzaju mieszadełka, podajniki do ręczników i serwetek, podgrzewacze czy papier pakowy – produkty, które pomogą Ci przygotować się do każdej imprezy i znacząco ułatwią organizację niejednego przyjęcia.